Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Every minute
mr: प्रत्येक मिनिट

en: Every hour
mr: प्रत्येक तास

en: Merge
mr: एकत्र(Merge)

en: Navigation
mr: आवागमन

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
