Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Add
nl: Toevoegen

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Loop
nl: Lus

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Start Position
nl: Startpositie

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Margin
nl: Marge

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Every day
nl: Elke dag

en: Video Height
nl: Videohoogte

en: Video Width
nl: Videobreedte

en: Trim length
nl: Lengte beperken

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Export Settings
nl: Exporteerinstellingen

en: Auto Width
nl: Automatische breedte

en: Select the view mode
nl: Selecteer de weergavemodus
