Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Center
oc: Centre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Add
oc: Apondre

en: Every minute
oc: A cada minuta

en: Every hour
oc: A cada ora

en: Continue
oc: Contunhar

en: Items
oc: Elements

en: Loop
oc: Bocla

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Trim length
oc: Retalha la largor

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
