Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Add
os: Бафтау
