Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
