Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Every minute
pl: Co minutę

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Items
pl: Elementy

en: Merge
pl: Połącz

en: Loop
pl: Pętla

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Info
pl: Informacja

en: Video
pl: Wideo

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Margin
pl: Margines

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Dots
pl: Kropki

en: Trim length
pl: Długość przyciętego tekstu

en: View mode
pl: Tryb widoku
