Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Delete
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Center
ru: Центр

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Add
ru: Добавить

en: Every hour
ru: Каждый час

en: Continue
ru: Продолжить

en: Items
ru: Элементы

en: Merge
ru: Объединить

en: Loop
ru: Цикл

en: Navigation
ru: Навигация

en: Add group
ru: Добавить группу

en: Info
ru: Инфо

en: Start Position
ru: Стартовая позиция

en: Video
ru: Видео

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Margin
ru: Отступ

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Every day
ru: Каждый день

en: Dots
ru: Точки

en: Animate In
ru: Входная анимация

en: Animate Out
ru: Выходная анимация

en: Trim length
ru: Длина обрезания

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Every week
ru: Еженедельно

en: Image Style
ru: Стиль изображения

en: Select the view mode
ru: Выберите режим просмотра

en: Responsive Settings
ru: Адаптивные настройки

en: Breakpoint
ru: Точка останова
