Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
