Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Add
sk: Pridať

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Items
sk: Položky

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Trim length
sk: Dĺžka skráteného textu

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
