Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Center
sv: Centrerad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Add
sv: Lägg till

en: Every hour
sv: Varje timma

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Items
sv: Poster

en: Merge
sv: Sammanfoga

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Info
sv: Information

en: Trim length
sv: Korta ned längd

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
