Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Items
th: จำนวน

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: Info
th: ข้อมูล

en: Video
th: วีดีโอ

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
