Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Navigation
ug: يول باشلاش
