Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Items
ur: سرخیاں

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
