Owl Carousel (7.x-2.0-alpha0) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Delete
vi: Xóa

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Center
vi: Giữa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Add
vi: Thêm

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Merge
vi: Trộn

en: Loop
vi: Lặp

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Add group
vi: Thêm nhóm

en: Info
vi: Thông tin

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Margin
vi: Lề

en: Trim length
vi: Chiều dài thu gọn

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
