Packery (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Name
bo: མིང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས
