Packery (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Name
ca: Nom

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Save settings
ca: Desa la configuració
