Packery (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Name
cy: Enw

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
