Packery (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Name
da: Navn

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Add group
da: Tilføj gruppe

en: Save settings
da: Gem indstillinger
