Packery (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Name
gl: Nome

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Save settings
gl: Gardar os axustes
