Packery (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Name
he: שם

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות
