Packery (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Name
ja: 名前

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Add group
ja: グループの追加

en: Save settings
ja: 設定の保存
