Packery (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Name
jv: Jeneng

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
