Packery (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Column width
kn: ಕಾಲಂ ಅಗಲ
