Packery (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Name
sv: Namn

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Save settings
sv: Spara inställningar
