Packery (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Add group
uk: Додати групу

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Column width
uk: Ширина колонки

en: Row height
uk: Висота рядка

en: Transition duration
uk: Тривалість переходу
