Packery (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Name
vi: Tên

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Add group
vi: Thêm nhóm

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập
