Packery (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Name
ar: الاسم

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات
