Packery (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Name
el: Όνομα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων
