Packery (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Name
es: Nombre

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Add group
es: Añadir grupo

en: Save settings
es: Guardar configuración
