Packery (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Name
et: Nimi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Save settings
et: Salvesta sätted
