Packery (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Name
eu: Izena

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak
