Packery (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Name
hi: नाम

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Add group
hi: समूह जोड़ें

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
