Packery (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Name
id: Nama

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Add group
id: Tambah grup

en: Save settings
id: Simpan pengaturan
