Packery (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Name
nl: Naam

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan
