Packery (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Name
pl: Nazwa

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia
