Packery (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Name
ro: Nume

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni
