Packery (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Name
ta: பெயர்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Add group
ta: குழு சேர்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
