Packery (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın
