Packery (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Name
cs: Jméno

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Save settings
cs: Uložit nastavení
