Packery (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Name
fi: Nimi

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Row height
fi: Rivin korkeus
