Packery (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો
