Packery (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Name
hr: Naziv

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Save settings
hr: Spremi postavke
