Packery (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Name
hu: Név

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Save settings
hu: Beállítások mentése
