Packery (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Name
it: Nome

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Add group
it: Aggiungi gruppo

en: Save settings
it: Salva le impostazioni
