Packery (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Name
lv: Nosaukums

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus
