Packery (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Name
pt: Nome

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Add group
pt: Adicionar grupo

en: Save settings
pt: Guardar definições
