Packery (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Name
ru: Название

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Add group
ru: Добавить группу

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Column width
ru: Ширина колонки

en: Row height
ru: Высота ряда

en: Gutter
ru: Канавка
