Packery (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Name
sk: Názov

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia
