Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: Save settings
af: Stoor verstellings
