Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: edit
ast: editar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
